درباره استودیو جیم‌پابز

استودیو جیم‌پابز  نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مربوط به تولید محتوا  تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردا را بسازد. افرادی که در دنیای تولید محتوا حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا استودیوی جیم‌پابز تا کنون صدها نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

استودیو جیم‌پابز، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در استودیو جیم‌پابز تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم.

خدمات استودیو جیم‌پابز

 • ۱. برگزاری دوره‌های آموزشی ویدیویی

  مشاهده دوره‌ها

  برگزاری آموزش‌های مرتبط در زمینه عکاسی و تولید محتوا بصورت ویدیویی و غیر حضوری

  این دوره‌ها از طریق همین سایت قابل تهیه هستند.

 • ۲. برگزاری وورکشاپ‌های آموزشی حضوری

  ورود به پیج اینستاگرام

  در استودیوی جیم‌پابز وورکشاپ‌های حضوری مختلف در ارتباط با موضوعات عکاسی و تولید محتوا بصورت حضوری برگزار می‌شود. برای اطلاع از این وورکشاپ‌ها پیج اینستاگرام مارو دنبال کنید

 • ۳. انجام خدمات تولید محتوا

  در استودیوی جیم‌پابز خدمات مربوط به تولید محتوا از جمله عکاسی، ویدیوگرافی، طراحی هویت بصری و ... انجام می‌شود.

  برای ارتباط با ما و سفارش می‌توانید از طریق ایمیل jimpubs@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

 • ۴. مشاوره

  درصورت نیاز به مشاوره درخصوص تجهیزات مورد نیاز برای تولید محتوا و یا شروع کسب و کار می‌توانید با محموعه ما در ارتباط باشید.

 • ۵. خدمات تخصصی یوتیوب

  استودیوی جیم‌پابز بصورت تخصصی روی پلتفرم یوتیوب خدماتی از جمله تدوین ویدیو متناسب با قضای یوتیوب ارائه می‌دهد.